Nábor do oddílů

Sportovní klub Judo Kladno ve spolupráci se Svazem školního a univerzitního sportu vyhlašují pro nový školní rok 2018-19 nábor formou výběrových řízení na doplnění členů v těchto oblastech sportovních aktivit. Nové členy přijímáme kdykoli během celého roku. Začlenění do skupin nečiní problém. Dle časových možností cvičících, trénujeme i v době jarních a letních prázdnin,.

a) Základy juda (vhodné pro věkové kategorie 6-12 let
b) Závodní olympijské judo (pro kategorie děti +12 let, mládež a dospělí)
c) Společná cvičení rodičů s dětmi s přípravou na judo (od cca 2 let do 5 let věku dítěte – nutný doprovod dospělé osoby a jeho aktivní účast na cvičení)
d) GYMjudo určené pro děti, kteří se časně náročným tréninkem nechtějí, nebo nemohou specializovat na konkrétní sport. Jedná se o naši metodiku cvičení, postavenou na základech gymnastiky, juda a dalších úpolových sportů. Cvičení probíhají v nesoutěžním, ale v pozitivním prostředí, kde se u dětí rozvíjejí jejich základní pohybové schopnosti (síla, vytrvalost, obratnost, rychlost, pocit jistoty a prostorová orientace).Děti se neúčastní sportovních soutěží.
e) MMA – smíšená bojová umění( kategorie děti, mládež a dospělí)
f) BJJ – Brazilské jiu- jitsu. Bojový sport podobný judu, neboli zápas pracující se soupeřovým oblekem (gi) a opaskem (obi). V Brazilském jiu-jitsu se orientujeme zejména na boj na zemi (kategorie děti, mládež a dospělí)
g) Jiu – jitsu je sportem, využívajícím techniky páčení, úderů a úchopů a dá se tedy označit za boj z blízka. Poloha v boji je možná jak v postoji, tak na zemi. (kategorie děti, mládež a dospělí)