Nábor 2020-21

 

Sportovní klub Judo Kladno vyhlašuje pro  rok 2020-21 nábor nových členů  formou výběrových řízení  na  doplnění členů v těchto oblastech sportovních aktivit.

a) Základy juda   (vhodné pro věkové kategorie 6-12 let

b) Závodní olympijské judo (pro kategorie  děti +12 let, mládež a dospělí)

c) Společná cvičení rodičů s dětmi s přípravou na judo (od cca 2 let do 5 let věku dítěte – nutný doprovod dospělé osoby a jeho aktivní účast na cvičení)

d) Judo pro dospělé  určené pro muže a ženy, kteří se  náročným tréninkem nechtějí, nebo nemohou specializovat na konkrétní sport. Jedná se o naši metodiku cvičení, postavenou na základech gymnastiky, juda a dalších úpolových sportů. Cvičení probíhají v nesoutěžním, ale v pozitivním prostředí, se zaměřením na  rozvíjejí  základních pohybových schopností (síla, vytrvalost, obratnost, rychlost, pocit jistoty a prostorová orientace). Cvičící se neúčastní sportovních soutěží.

e) Brazilské Jiu Jitsu (BJJ – děti) vhodné pro děti od 4 let, které mají rády pohyb, baví je učit se novým věcem a chtějí si pod dohledem kvalifikovaných trenérů vyzkoušet reálné bojové sporty a umění. Tréninky BJJ -děti  jsou vedeny s maximálním ohledem na zdraví a u dětí jsou zaměřeny zejména na základní návyky k bojovým sportům, fyzickou kondici a etickou stránku boje (respekt, pokoru a kontrolu vlastní agresivity)

f) Brazilské Jiu Jitsu (BJJ – dospělý) vhodné pro mládež a dospělé muže a ženy (Brazilské jiu-jitsu patří dnes k nejúspěšnějším bojovým stylům současnosti. Za svou popularitu vděčí rozvětvené rodině Graciů, která ho proslavila díky svému vítěznému tažení ve vzájemném poměřování bojových stylů, které vyvrcholilo jejich výhrami v turnajích nejznámější organizace vzešlé z těchto soubojů, v UFC. Někdy je proto nazýváno jako Gracie jiu-jitsu, i když ne všichni zakladatelé BJJ byli příslušníci rodiny Graciů.

 

http://www.judokladno.cz/treninky/