Nábor do oddílů

a) Závodní olympijské judo (pro kategorie  děti +8 let a mládež)

b) Judo 1   (vhodné pro kategorie  děti 6-11 let)

c) Judo 2 ( (vhodné pro kategorie  děti 12-15 let)

d) Pohybová průprava k judu (vhodné pro kategorie dětí 4-6 let)

e) Společná cvičení rodičů s dětmi s přípravou na judo (od cca 2,5 let do 5 let věku dítěte – nutný doprovod dospělé osoby a jeho aktivní účast na cvičení)

f) Judo pro dospělé  určené pro muže a ženy, kteří se  náročným tréninkem nechtějí, nebo nemohou specializovat na konkrétní sport. Jedná se o naši metodiku cvičení, postavenou na základech gymnastiky, juda a dalších úpolových sportů. Cvičení probíhají v nesoutěžním, ale v pozitivním prostředí, se zaměřením na  rozvíjení  základních pohybových schopností (síla, vytrvalost, obratnost, rychlost, pocit jistoty a prostorová orientace). Cvičící se neúčastní sportovních soutěží.

K jednotlivým skupinám blíže v záložce Trénink/ tréninkové skupiny https://www.judokladno.cz/treninkove-skupiny/

Najdete nás přímo v tělocvičně pro výuku juda na adrese  Nám. Sítná č. 3113, 272 01 Kladno  ( Hotel Kladno – atrium „nad učňovskou pekárnou“).

  S dětmi, včetně dospělých pracujeme individuálně, začlenění nečiní nikomu  problém,

  • Dětem se věnují výhradně školení a kvalifikovaní trenéři juda, pod vedením hlavního trenéra JUDr. et Mgr. Milana Šišky https://www.facebook.com/milan.siska.16
  • Přijďte se podívat na trénink a od trenérů se dozvíte vše, co Vás zajímá.  Děti trénují nejméně 2x týdně ve dnech (viz sekce tréninky)Individuálně lze dohodnout i jiný termín, který Vám a Vašim dětem bude vyhovovat.

Přihlášky v klasické papírové podobě k vyzvednutí přímo v tělocvičně u asistentky či trenérů, nebo elektronicky viz níže.

Elektronická přihláška zde:https://evidence.czechjudo.org/SignForm.aspx

POZOR !!!   Po otevření elektronické přihlášky nejprve vyberte v kolonce Žádám o zařazení do klubu kliknutím  na červený otazník  záložku Středočeský kraj. Po jejím rozbalení klikněte na odkaz oddílu Sportovní klub Judo Kladno. (Dále již pokračujte dle intuitivního návodu vyplněním příslušných položek dle formuláře).

Pokud se chcete podívat kde trénujeme, klikni níže:

https://www.facebook.com/milan.siska.16/videos/1303227993089026