O nás

 

Zabýváme se výchovou, tréninkem  a vzděláváním dětí a mládeže v oblasti tradičního juda.

Pokud se chcete naučit skutečné bojové umění a poznat olympijský sport? Přijď mezi nás. Vhodné pro všechny děti a mládež k vybití energie a získání základních pohybových návyků a kázně.

Zápisy dětí do sportovního klubu Judo Kladno probíhají každé pondělí a  středu  v době od 17.00 – 18.00 hod. , přímo v tělocvičně pro výuku juda na adrese Kladno, Nám. Sítná č. 3113 ( Atrium Hotel Kladno „nad pekárnou“).   Cvičíme i v době všech školních prázdnin, státních svátků apod.  Několikráte do roka pořádáme krátkodobá soustředění, včetně  jednoho 7 denního o hlavních prázdninách

Nábor pro dospělé začátečníky, bez omezení věku a pohlaví pak každé pondělí, úterý a čtvrtek od 19.00 hod.

Zápisy na společná cvičení rodičů s dětmi (2-5 let) probíhají každou středu od 16.00 hod.

  S dětmi, včetně dospělých pracujeme individuálně, začlenění nečiní nikomu  problém,

  • Dětem se věnují výhradně trenéři školení, s mistrovským páskem v JUDU, pod vedením hlavního trenéra JUDr. et Mgr. Milana Šišky https://www.facebook.com/milan.siska.16
  • Přijďte se podívat na trénink a od trenérů se dozvíte vše, co Vás zajímá.  Děti trénují nejméně 2x týdně ve dnech (viz rozpis v sekci rozvrh). Individuálně lze dohodnout i jiný termín, který Vám a Vašim dětem bude vyhovovat.

Přihlášky v klasické papírové podobě k vyzvednutí přímo v tělocvičně u asistentky či trenérů, nebo elektronicky viz níže.

Elektronická přihláška zde:https://evidence.czechjudo.org/SignForm.aspx

POZOR !!!   Po otevření elektronické přihlášky nejprve vyberte v kolonce Žádám o zařazení do klubu kliknutím  na červený otazník  záložku Středočeský kraj. Po jejím rozbalení klikněte na odkaz oddílu Sportovní klub Judo Kladno. (Dále již pokračujte dle intuitivního návodu vyplněním příslušných položek dle formuláře).

Pokud se chcete podívat do míst kde trénujeme klikni na níže uvedený odkaz zde:

Pozvánka do prostor kde se v Kladně na Sítné učí judo

Zveřejnil(a) Milan Šiška dne Čtvrtek 27. dubna 2017