O nás

Judo: bojové umění, sport a vzdělání pro Vaše děti.

 

Zabýváme se výchovou, tréninkem  a vzděláváním dětí a mládeže v oblasti tradičního  juda. Pokud se chceš naučit skutečné bojové umění a poznat olympijský sport, pak přijď mezi nás. Staneš se tak  součástí  naší nejen sportovní, ale i kamarádské komunity, kde budeme společně blíže objevovat tajemství tohoto nesmírně zajímavého sportu.

Najdete nás  v tělocvičně pro výuku juda na adrese: Sportovní klub Judo Kladno, Nám. Sítná č. 3113, 272 01 Kladno  (Atrium Hotel Kladno „nad učňovskou pekárnou“).  

Cvičíme většinou i v době všech školních prázdnin, státních svátků apod.  Několikráte do roka pořádáme krátkodobá soustředění, včetně  jednoho 7 denního o hlavních prázdninách

 Ke každému dítěti přistupujeme individuálně. V zájmu zdravého vývoje dítěte se snažíme zařadit děti do skupin zejména dle jejich aktuální fyzické a psychické vyspělosti

  • Dětem se věnují výhradně školení a kvalifikovaní trenéři juda, pod vedením hlavního trenéra JUDr. et Mgr. Milana Šišky https://www.facebook.com/milan.siska.16
  • Přijďte se podívat na trénink a od trenérů se dozvíte vše, co Vás zajímá.  Děti trénují nejméně 2x týdně ve dnech (viz sekce tréninky). Individuálně lze dohodnout i jiný termín, který Vám a Vašim dětem bude vyhovovat.

Přihlášky v klasické papírové podobě k vyzvednutí přímo v tělocvičně u asistentky či trenérů, nebo elektronicky viz níže.

Elektronická přihláška zde:https://evidence.czechjudo.org/SignForm.aspx

POZOR !!!   Po otevření elektronické přihlášky nejprve vyberte v kolonce Žádám o zařazení do klubu kliknutím  na červený otazník  záložku Středočeský kraj. Po jejím rozbalení klikněte na odkaz oddílu Sportovní klub Judo Kladno. (Dále již pokračujte dle intuitivního návodu vyplněním příslušných položek dle formuláře).

Pokud se chcete podívat do míst kde trénujeme klikni na níže uvedený odkaz zde

https://www.facebook.com/milan.siska.16/videos/1303227993089026

 

Kdo vše nás podporuje: