Tréninky přerušeny -platí nové vládní opatření s účinností ode dne 14. října 2020 od 00:00 hodin do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hodin.

Vážení sportovní přátelé,

 

vzhledem k novým zpřísněným vládním opatřením (viz text níže) pochopitelně přerušujeme od zítřka také realizaci tréninků  probíhající formou venkovní kondiční přípravy. Jakmile bude možné pokračovat, tréninky obnovíme a  domluvíme společně další  tréninkové hodiny. Sledujte nás prosím nadále na Fcb a webových stránkách.

Přejeme Vám v této době hlavně mnoho zdraví a sil a těšme se na lepší časy.

 

S pozdravem a přáním hezkého dne  tým trenérů Sportovního klubu Judo Kladno ze Sítné

 

Vládní opatření s účinností ode dne 14. října 2020 od 00:00 hodin do dne 3. listopadu 2020 do 23:59 hodin zakazuje:

– hromadné akce konané v počtu vyšším než 6 osob ve vnitřních prostorech staveb nebo ve vnějších prostorech, nejde-li o členy domácnosti.

– sportovní akce.

– pobývat na veřejně přístupných místech ve skupinách, které zahrnují více než 6 osob, s výjimkou členů domácnosti. Tyto osoby jsou povinny zachovávat při kontaktu s ostatními osobami, s výjimkou členů domácnosti, odstup nejméně 2 metry, pokud to je možné.

– dále je zakázán provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách.

Celý text usnesení najdete zde…

V SOUVISLOST S AKTUÁLNÍM VLÁDNÍM OPATŘENÍ SE V ROCE 2020 RUŠÍ TYTO AKCE:

Přebor České republiky mladšího žactva

Český pohár seniorů v Jičíně

I. kolo Dorostenecké ligy – sestupová a finálová skupina

PŘEBOR ČESKÉ REPUBLIKY STARŠÍHO ŽACTVA se přesouvá na 28.-29.11.2020.